Toaleta na budowy to obecnie standard

Organizujesz budowę? Musisz zadać o zaplecze sanitarne. Choć nie jest to najważniejsze, to jednak bez tego żadne wydarzenie nie ma prawa się odbyć. Trzeba stworzyć pracownikom optymalne warunki, by robota szła im pomyślnie. Myślenie o takich rzeczach pozwala się również zaprezentować jako specjaliści z branży.

Jak zorganizować sanitariaty?

Dostarczenie WC na budowę nie jest trudne. W zasadzie wystarczy tylko jeden telefon do osoby zajmującej się tego typu usługami. To absolutne minimum. Następnie należy dogadać wszelkie szczegóły, jak np. ilość pracowników, czas trwania inwestycji. Konsultant podpowie jakie rozwiązanie będzie najlepsze. Popularna w ostatnich czasach jest toaleta sześciopisuarowa, która zajmuje stosunkowo niewiele miejsca. W jednym czasie może z nie niej korzystać kilka osób. Jeśli w prace nie jest zaangażowana duża liczba budowlańców można wybrać standardowe kabiny wyposażone w niewielkich rozmiarów armaturę, a do tego przestronną toaletę. Na dodatkowe życzenie można zamówić podgrzewanie wnętrza lub też pojemnik na nakładki higieniczne. Niektórzy decydują się na oświetlenie. To bardzo ważne, bo prace nierzadko rozpoczynają się skoro świt, kiedy na zewnątrz jest jeszcze dość ciemno. Wtedy załatwianie się jest dużo prostsze. Warto też zastanowić się nad kontenerami sanitarnymi, w których będzie się można odświeżyć po ciężkim dniu. To dość istotne szczególnie w sytuacji, gdy odległość inwestycji od bazy jest spora. Możliwość umycia się po ciężkiej pracy jest niezwykle pomocna. Nie od dziś wiadomo, ze taka kąpiel działa cuda i jest regenerująca.

Wysoki standard

Warto zaznaczyć, że toaleta na budowy jest bardzo starannie wykonana. Do jej produkcji użyto tworzywa sztucznego bardzo dobrej jakości. Dzięki temu obiekty nie niszczą się tak szybko. Są też odporne na działanie zmiennych czynników atmosferycznych, a także na uszkodzenia mechaniczne, a tych na budowie nie brakuje. Na szczęście kontenery są niezwykle wytrzymałe. Do tego bardzom łatwo je utrzymać w czystości. Wystarczy przemyć je wilgotna ściereczką. Zaletą ubikacji przenośnych jest tez to, że są one estetyczne i dobrze utrzymane, Ich dostawcy wysoko stawiają poprzeczkę. Do ich produkcji stosuje się środki neutralizujące zapach i dezynfekujące. To powoduje, że korzystanie z nich nie jest już złem koniecznym toaleta na budowy jest wyposażone w systemy wentylacji, które powodują, że wewnątrz nie czuć drażniących zapachów. Kiedyś było zupełnie inaczej. Dziś na szczęście standardy znacząco się zmieniły.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *