Przenośne WC na plażach

Upał, skwar z nieba – szkoda marnować takiej pogody na siedzenie w czterech ścianach. Nic dziwnego, że wielu ludzi decyduje się na wycieczkę na plażę. Kąpiel w chłodnym jeziorze pozwala choć trochę się ochłodzić. Przebywanie kilku godzin w jednym miejscu jest bardzo absorbujące. Oprócz miejsca do wypoczynku ważne jest, by mieć gdzie się załatwić.

Toalety przenośne na pogodę i niepogodę…

Dostarczane obecnie toalety przenośne znacznie różnią się od rozwiązań stosowanych dobrych kilkanaście lat temu. Kiedyś aż strach było przejść obok wydzielonych miejsc do załatwiania potrzeb fizjologicznych. Przeraźliwy odór, brud – to pierwsze skojarzenie, które przychodzą na myśl. Na szczęście sytuacja wygląda dziś zupełnie inaczej. Przenośne WC są czyste i zadbane. Zastosowanie środków neutralizujących brzydkie zapachy, a także szczelne pojemniki na fekalia skutecznie niwelują nieprzyjemne właściwości. Na uwagę zasługuje również samo wykonanie obiektów. Wytrzymały polietylen nie pęka, a toalety wyglądają bardzo estetycznie. W środku standard nie odbiega zbytnio od warunków domowych. Czysta ubikacja, umywalka, papier toaletowy pozwalają na dbanie o higienę niezależnie od miejsca, w którym przebywamy. Przenośne WC jest odporne na działanie zmiennych warunków atmosferycznych. Silne promienie UV, obfity deszcz, zmienna temperatura nie mają większego wpływu na jakość sanitariatów. Tworzywo, z którego są wykonane nie zmienia swoich cech fizycznych pomimo różnych warunków atmosferycznych – wygląda wciąż bardzo dobrze.

Toalety dla każdego

Przenośne WC są przede wszystkim czyste i wygodne w użytkowaniu. Bez problemu mogą z nich korzystać dorośli, jak i dzieci – ubikacje są odkażane specjalnymi środkami, które zapobiegają tworzeniu się bakterii. Dostawcy takich rozwiązań uwzględniają również potrzeby niepełnosprawnych. Dla nich udostępniane są szersze kabiny z zamontowanymi uchwytami ułatwiającymi przemieszczanie się. Dodatkowo antypoślizgowa podłoga zapobiega poślizgnięciom. Przenośne WC są bardzo proste w montażu. Nie wymagają podłączenia z kanalizacją wodociągową. Szczelne zbiorniki na fekalia umożliwiają ustawienie ubikacji w dowolnym miejscu. Brak konieczności podpięcia do instalacji wod-kan jest bardzo wygodny i daje pełną swobodę w organizacji przestrzeni pod zaplecze sanitarne. Nie wymagane jest także podłączenie do sieci energetycznej. To wszystko sprawia, że przenośne WC są oraz częściej stosowane na kąpieliskach. Trwałość, wygoda, komfort użytkowania to elementy, które wyróżniają kabiny sanitarne. Nic dziwnego, że takie ubikacje zyskują coraz więcej zwolenników. Jest to dużo lepsze wyjście niż szukanie ustronnego miejsca w krzakach.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *