Program Szef – sprawdź, co robią Twoi pracownicy

Czy chciałbyś wiedzieć co Twoi pracownicy robią podczas pracy? Czy faktycznie wykonują swoje obowiązki czy tracą cenny firmowy czas na facebooki i przeglądanie stron internetowych? Czy chciałbyś zwiększyć wydajność swoich pracowników? Mieć na nich „oko”?

Na jakiej zasadzie działa program Szef?

Oto jak działa program Szef: Jedna wersja instalacyjna jest uruchamiana na komputerze pracownika, nazwanym w języku fachowym „klientem” a druga wersja, nazwana „serwerem” na komputerze np. informatyka z działu IT, który jest odpowiedzialny za monitorowanie pracowników.

Co umożliwia program Szef?

Wykonywanie zrzutów ekranu komputera pracownika, przeglądania całej aktywności uruchomionych programów, przeglądanych stron internetowych (wspomniane facebooki czy strony pornograficzne – tak, takie rzeczy też się zdarzają gdy szef nie patrzy), komunikowanie się z pracownikami za pomocą wbudowanego czatu oraz co bardzo ważne – mierzenie wydajności pracownika na stanowisku. Ale to jeszcze nie wszystko, program Szef umożliwia również zarządzanie administracyjne zainstalowanymi aplikacjami. Jeśli pracownik przy niezabezpieczonym porcie USB wepnie swój pendrive i uruchomi z niego nieodpowiednie lub nieplanowane oprogramowanie, program Szef umożliwi zamknięcie takiej aplikacji.

Program, który nie przeszkadza w codziennej pracy

Sam program działa po cichu w tle, nie zamula komputera, nie przeszkadza w codziennej pracy. Jest też na tyle sprytny, że nie ma możliwości aby odinstalować go z panelu dodaj/usuń programy w systemie windows. Dodatkowo, każda stacja robocza, może zostać zabezpieczona hasłem, a wszystkie przyciski wciskane przez pracownika na klawiaturze, logowane – dzięki temu rozwiązaniu, żadne firmowe tajemnice nie wyciekną na zewnątrz!
Dzięki programowi Oko Szefa, już nigdy nie będzie musiał martwić się o to, że pracownicy nieefektywnie spędzają czas w pracy, marnując firmowe pieniądze – bo jak wiemy, czas to pieniądz.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *