Podkładki pod kubek w restauracji: dlaczego warto je kupować?

Podkładki pod kubek są bardzo ważne. To właśnie dzięki nim klienci zapamiętują daną markę i pozytywnie ją kojarzą. Poza tym mają one jeszcze jedną zaletę. Chronią blat stołu przed większymi uszkodzeniami i zabrudzeniami.

Markę buduje się latami…

Sposobów na tworzenie brandu jest cała masa. Są rożne metody dotarcia z pozytywnym przekazem do klienta, który musi się czuć związany z marką. Można to robić wieloma kanałami. Jedynym z głównych jest tradycyjna reklama w telewizji lub też w internecie czy prasie. Sprawdzonym sposobem jest także bezpośredni kontakt z użytkownikiem. Tutaj idealnie sprawdzają się wszelkie gadżety reklamowe, ale nie tylko. Furorę robią podkładki pod kubek, które prezentują się naprawdę okazale. Muszą być jednak odpowiednio przygotowane. W przeciwnym razie o sukces będzie trudno. Logo ma być widoczne po pierwszym spojrzeniu. To jedyny sposób, by klienci zapamiętali daną markę. W przeciwnym razie szybko wyprą ją ze swojej świadomości. Istotne jest, by podkładki pod kubek były zgodne z powszechnie przyjętą kolorystyką. Tylko stałe i powtarzające się elementy będą zapamiętane. Trzeba to uwzględnić już na etapie projektu. Podkładki pod kubek to świetne narzędzie marketingowe, ale muszą być prawidłowo wykonane. Inaczej nie zapadną w pamięć. Przy wyborze odpowiedniego projektu należy kierować się własnym gustem, ale nie tylko. Dobrze jest poradzić się osób postronnych, żeby lepiej wysondować, która propozycja graficzna okaże się najlepsza.

Meble trzeba chronić

Choć strategia wizerunkowa jest niezmiernie ważna, trzeba także zwrócić uwagę na inne rzeczy. Podkładki pod kubek, oprócz wielu niewątpliwych zalet, są również bardzo użyteczne. Chronią meble przed szybkim zniszczeniem. Nie trzeba nikogo przekonywać, że rozlany alkohol może spowodować ogromne szkody i przyspieszyć eksploatacje stołów. Nawet najbardziej wytrzymałe przedmioty nie będą wtedy dobrze wyglądały, jeśli regularnie będą na nie wylewane napoje wyskokowe. Podkładki to doskonały sposób, by zatrzymać tę tendencję. Dzięki temu z mebli będzie można korzystać znacznie dłużej. To ogromna oszczędność. Tym bardziej, że akcesoria nie są aż takie drogie. Przy zamówieniu hurtowych ilości cena jednostkowa staje się znacznie niższa. Opłaca się więc kupić większą partię, odłożyć na zaplecze i w razie potrzeby z nich korzystać. Wbrew pozorom nawet duże zapasy podkładek mogą bardzo szybko zniknąć. Niektórzy klienci zabierają je na pamiątkę, a część z nich szybko się zużywa.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *