Baterie łazienkowe nowoczesne czy tradycyjne? Które lepiej wybrać?

Baterie łazienkowe mogą robić naprawdę duże wrażenie, ale trzeba je umiejętnie dobrać. Inaczej niewiele z tego wyjdzie. Zanim zabierzemy się za aranżację wnętrza, zastanówmy się czego potrzebujemy.

Tradycyjne rozwiązania mają swoje zalety

Jeśli zdecydujemy się na nowoczesne rozwiązania, zyskamy znacznie większe możliwości. Chodzi to o wybór produktów i akcesoriów. Jest on dość zróżnicowany. W razie awarii bez problemu dopasujemy komponenty, których potrzebujemy. Prawdopodobnie znajdziemy ej w pierwszym lepszym sklepie budowlanym. Z kolei jeśli postawimy na innowacyjne produkty może być z tym problem. Tradycyjne baterie łazienkowe są uniwersalne. Można dobrać modele do montażu na ścianie lub umywalce, chromowane lub błyszczące. Niezależnie na co się zdecydujemy będziemy z tego mogli korzystać przez bardzo długi czas, a w razie gdyby coś się uszkodziło nie będzie problemu z dobraniem podobnej części. Poza tym takie klasyczne rozwiązanie będzie można bez problemu dopasować do reszty łazienki. Kolejną ich zaletą jest cena. Za stosunkowo niewielką sumę można dobrać artykuły, które posłużą przez kilka kolejnych lat, a ich jakość będzie naprawdę dobra. Bez problemu będzie je można wyczyścić i przez bardzo długi czas będą się doskonale prezentować. To sprawia, że taka opcja to dobry wybór.

A może jednak nowoczesne?

Na rynku pojawiają się baterie łazienkowe, które znacznie różnią się od tych tradycyjnych i to pod wieloma względami. Jednym z głównych jest design. Często maja one oryginalne kształty. Mogą mieć też różne kolory. W porównaniu do tradycyjnych chromowanych baterii te modele są często pokryte niestandardowymi powłokami, np. chromowanymi. To pozwala na ciekawe stylizacje. Dzięki temu łazienka będzie wyglądała bardzo intrygująco. Baterie łazienkowe dają bardzo dużo możliwości. Są artykuły podświetlane. Po ich uruchomieniu woda zyskuje nietypowy kolor. Są też takie, które świecą się po odkręceniu. To propozycje, które szczególnie podobają się najmłodszym, ale wybierają je również właściciele obiektów komercyjnych, którzy doceniają ich nietypowy design. To jeden z lepszych sposób, by zyskać przychylność klientów. Bez tego niewiele da się zdziałać. Niestety, takie designerskie produkty, choć prezentują się naprawdę nieźle, to jednak mają swoje wady. Przede wszystkich ich wybór jest dużo mniejszy. Są też droższe w zakupie. Pojawia się również problem z dokupieniem części wymiennych, które czasem trzeba sprowadzać.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *